Poradenstvo

„Ponuka, ktorá Vás posadí na zadok a potom postaví na nohy.“

Máte v pláne otvoriť Vašu vysnívanú prevádzku? Poradíme Vám s najlepším výberom kávy a technológií pre vašu prevádzku. Ponúkame tiež zaškolenie personálu baristickým kurzom.

Čo v prípade, že už vlastníte prevádzku a nie ste spokojný s doterajším dodávateľom kávy? Nevyhovujúca kvalita servisu, prípadne nevyrovnaná kvalita kávy...

Na to je tu odpoveď firmy Coffeefamily: „My sme KVALITA, ktorú hľadáte.“

 

CoffeeCatering – Nechajte to na nás

Profesionálni baristi, špičková káva s bohatým doplnkovým sortimentom a tie najlepšie technológie priamo u vás? Žiadny problém. Pripravíme vám ponuku pomletú na mieru. Vaše požiadavky a šálky budú naplnené prvotriednou kvalitou.

Baristické školenia

[ilustračný obrázok]

S našimi Baristami zabezpečíme pre Váš pesonál Baristické školenie priamo na vašej prevádzke alebo v školiacom centre.

Technológie

Predaj profesionálnej kávovej techniky pre HORECA segment a Office (Home Barista).

V prípade spolupráce, je možnosť zakúpenia technológie na splátky, prípadne za dohodnutých podmienok do prenájmu pri odbere kávy.

Profesionálne mlynčeky na kávu

Kávovary HORECA

[ilustračný obrázok]
[ilustračný obrázok]

V ponuke máme najnovšie profesionálne kávovary kategórie Hotel - Restaurant.

Kávovary Rancilio

[ilustračný obrázok]

Rancilio Group je spoločnosť s veľkou tradíciou a prestížou, zaoberajúca sa výrobou profesionálnych kávovarov prelomových technológii a dizajnu. Spoločnosť sa nedávno pripojila k Ali Group, jednému z najvýznamnejších operátorov na svetovom trhu stravovacích zariadení. Ich produkty nájdete v mnohých popredných hotelových a reštauračných reťazcoch, ale aj v rôznych inštitúciách, kde si potrpia na kvalitu, precíznosť a spoľahlivosť.

Kávovary Astoria

[ilustračný obrázok]

Spoločnosť Astoria je talianska značka, založená v roku 1969 Nellom Dal Tiom. Reprezentuje južanskú tradíciu espresso kávovarov. Mnoho rokov predstavuje celkom oprávnene Astoria špičku v oblasti baristických nástrojov. Svojim šarmom a nezameniteľnou chuťou si kávovary tejto značky získali a získavajú srdcia i chuťové poháriky milovníkov dobrej kávy po celom svete.

Kávovary Office - Home Barista

Najnovšie máme v ponuke aj profesionálne kávovary pre úrady a inštitúcie špičkovej kvality z Nemecka a Talianska. Prešli dlhou cestou inovácií, profesionalizmu a tradície, čím sa stali ikonou štýlu výroby dobrej kávy. To ich predurčuje prinášať príbeh, ktorý nikdy nesklame: nezameniteľný pocit zo šálky kávy kávovarov Office.

NIVONA

[ilustračný obrázok]

Švajčiarske vnútorné vybavenie a dizajn; nemecké nápady a technické know-how: Pre značku NIVONA je kultúra prípravy kávy srdcovou záležitosťou. Nielen že vyrábame premyslené a kvalitné prístroje, ponúkame Vám aj chutné trendy, recepty a najčerstvejšie informácie z celého sveta.

Rocket espresso

[ilustračný obrázok]

Kávovary Rocket Espresso Milano sú nekorunovaným lídrom na trhu domácich espresso kávovarov. Brilantné vypracovanie s pozornosťou k detailu ich predurčuje na používanie u náročnej klientely s vysokým štandardom na kvalitu prípravy kávy. Špičkové celokovové prevedenie všetkých modelov má ambíciu stať sa nielen kávovarom, ale aj luxusným doplnkom interiéru Vašej domácnosti. Nádherným dizajnom, vysoko kvalitným vyhotovením a hlavne dokonalou technikou prípravy kávy je to najlepšie, čo trh s kávovarmi ponúka.

Profitec

[ilustračný obrázok]

Talianske nuansy a nemecká precíznosť sa skrýva za značkou Profitec. Nestačí mať len skvelo upraženú kávu, kvalitnú vodu, ak chcete tú najlepšiu šálku kávy, potrebujete kávovar, ktorý to dokáže. Zárukou kvality sú kávovary Profitec, ktoré Vás dokážu osloviť aj svojim dizajnom. Tým prinášajú pohladenie pre oči i chuťové poháriky.

Jura

[ilustračný obrázok]

Na jednej strane zrozumiteľnosť, intuitívnosť a nekomplikovanosť pri obsluhe, na druhej strane precíznosť a kvalita automatických kávovarov spoločnosti JURA. Švajčiarska spoľahlivosť, špičkový dizajn a precízne remeselné spracovanie predurčujú tieto kávovary na uspokojenie aj tej najnáročnejšej klientely. Ďalším z benefitov je skutočnosť, že spoločnosť JURA sa môže pochváliť dlhou históriou do praxe presadzovaného zmýšľania o potrebe rešpektovania ekologických zásad ako pri výrobe, tak aj pri využívaní kávovarov JURA.